ilustracija (foto: Fly from Niš) Prošle nedelje u Beogradu, mađarski niskotarifni avio-prevoznik Wizz Air organizovao je konferenciju za novinare povodom aktuelnih dešavanja u vezi sa njihovim poslovanjem u Srbiju odnosno u vezi baze u Beogradu. Predstavnici Wizz Air-a su na toj konferenciji govorili i o budućnosti poslovanja i razvoja na srpskom tržistu. Iskoristili smo priliku da uputimo Wizz Air-u pitanja u vezi njihovog poslovanja u Nišu, od juna 2015. godine, kao i daljih planova u vezi razvoja sa niškog aerodroma Konstantin Veliki. 1. Wizz Air posluje na Aerodromu Niš već 11 godina. Kako ocenjujete razvoj kompanije na Aerodromu Konstantin Veliki i da li ste zadovoljni rezultatima ostvarenim tokom ovog perioda? - Zadovoljni smo razvojem i postignutim rezultatima, i nadamo se da ćemo u budućnosti moći da opslužujemo još više linija iz Niša i Beograda. - ističu u Wizz Air-u Ovaj avio-prevoznik je na konferenciji za novinare pozvao nadležne organe u Srbiji da preispitaju m...