Učestvujte u našoj onlajn anketi. Glasajte za potencijalno novu/staru destinaciju iz Niša. Anketa se sprovodi ponovo na zahtev velikog broja naših čitalaca. Istraživanje tržišta se spovodi radi sagledavanja potencijalno novih/starih destinacije koje treba da se nađu na mapi destinacija iz Niša. Za razliku od prethodnih, ova anketa sadrži dva pitanja. Do koje destinacije bi voleli da letite iz Niša tokom cele godine (možete glasati za više njih) i Do koje destinacije bi voleli da letite iz Niša tokom letnje sezone (možete glasati za više njih)? Anketom nisu obuhvaćene trenutno aktuelne destinacije ka kojima lete 4 avio-kompanije i to Wizz Air (Memingen, Bazel Miluz), Ryanair (Stokholm Arlanda, Beč, Malta, Krf), Air Serbia (Istanbul, Beograd, Ljubljana, Keln, Frankfurt Han, Atina, Tivat) i SWISS (Cirih od 30. juna do 21. avgusta). Učešće u anketi je dobrovoljno, a sve što treba da uradite je da kliknete OVDE i učestvujete u našoj anketi. Da bi učetvovali ...
![]() |
ilustracija (foto: FB Aerodrom Niš) |
Oba niskotarifna avio-prevoznika koja obavljaju redovan saobraćaj sa Aerodroma Konstantin Veliki Niš danas i sutra nude velike popuste za letove tokom ove letnje sezone.
Wizz Air u naredna dva dana nudi popust od 30% na izabrane letove dostupne na wizzair.com i mobilnoj aplikaciji za period putovanja do 31.10.2021. Popust od 30% primenjuje se na cenu karte – administrativna naknada nije uključena.
Wizz Air takođe nudi popust od 30% na uslugu WIZZ Flex kupljenu preko wizzair.com ili u WIZZ mobilnoj aplikaciji zajedno sa osnovnom cenom karte po letu i po putniku. Popust od 30% primenjuje se samo na izabrane letove dostupne na wizzair.com i u mobilnoj aplikaciji. Promocija ne važi za grupne rezervacije niti rezervacije kupljene uz WIZZ GO ili WIZZ Plus paket. Kupovinom usluge WIZZ Flex tokom promotivnog perioda 2 u skladu sa prethodno navedenim potvrđujete i prihvatate prethodno navedene uslove i Wizz Flex odredbe i uslove.
Promocije ne važe za grupne rezervacije.
Promocije mogu da se kombinuju i primenjuju zajedno. Učestvovanje u akciji sniženja na avio-karata je preduslov za učestvovanje u popusta za Wizz Flex, jer Wizz Flex može da se kupi samo tokom rezervacije leta.
Ryanair samo danas nudi 33% popusta na sve letove za period putovanja tokom juna meseca. Akcijom Ryanair-a obuhvaćeno 200 hiljada sedišta. Promene za let moguće je izvršiti najkasnije 7
dana pre poletanja i to besplatno do 30. juna.
Ovo je prava prilika da se opredelite da tokom letnje sezone upravo letite sa Aerodroma Niš. Svakako pre kupovine same karte pozivamo Vas da se kod avio-kompanije raspitate o uslovima putovanja kako ne bi došlo do uskraćivanja prava na let zbog trenutnih ograničenja za putovanja koja su u tom trenutku aktuelna.
Tekst: A.P.
Fly from Niš
Коментари
Постави коментар